Hosting: MIDI SSD

Opis usługi hostingowej

Pakiet MINI SSD to hosting z obsługą stron www, poczty elektronicznej oraz baz danch MySql. Powierzchnia dyskowa SSD na dane: 30 GB, miesięczny limit transferu danych: 300 GB


30 GB powierzchni dyskowej SSD
300 GB miesięcznego transferu


Twój hosting będzie aktywny od razu po wypełnieniu formularza. Możesz korzystać z serwera wirtualnego przez 14 dni, w ciągu których możesz opłacić abonament jeśli zdecydujesz się na jego zakup.

Cennik usługi hostingowej

Abonament miesięczny: 31,98 zł brutto
Abonament półroczny: 157,44 zł brutto
Abonament roczny: 265,68 zł brutto
Certyfikat SSL: gratis


Satysfakcja na 100%

Bezpłatny okres testowy to aż 14 dni, które pozwolą Ci dokładnie sprawdzić usługę – opłacisz dopiero wtedy, gdy stwierdzisz, że testowany hosting Ci odpowiada.

Prosta obsługa

Dostępny w cPanelu instalator skryptów Fantastico ułatwi Ci szybkie stworzenie własnej strony www i instalację popularnych CMSów takich jak najpopularniejszy na świecie WordPress czy Joomla. Ponadto w cPanelu znajdziesz WordPress Managera, dzięki któremu instalacja WordPressa jest bardzo prosta.

PHP 5.2 - 8.2

Szeroki wybór interpreterów PHP pozwoli zachować kompatybilność ze starszymi skryptami, a także maksymalnie zwiększyć wydajność - wersje PHP 7.x i 8.x są kilkunastokrotnie szybsze od wersji 5.x.

SSH

Oprócz cPanela, FTP oraz cPanel'owego managera plików dajemy Ci do dyspozycji dostęp do konsoli SSH. Daje to możliwość wygodnej pracy bezpośrednio na serwerze dla bardziej zaawansowanych Klientów.